NOWOŚCI ZNWiG

KATALOG OFEROWANYCH URZĄDZEŃ

Zapraszamy do pobrania wykazu oferowanych urządzeń. Pobierz.


WYCIĄGARKI HYDRAULICZNE DO SOND DYNAMICZNYCH

Oferujemy bardzo wygodne i szybkie wyciągarki hydrauliczne o różnej sile udźwigu, wyposażone w agregat z silnikiem spalinowym HONDA lub Briggs & Stratton. Czytaj więcej.


PŁYTA DYNAMICZNA DO BADANIA GRUNTU - LFG PRO

NOWOŚĆ!!! Od czerwca 2010 r. wprowadzamy obok doskonale znanych i sprawdzonych przez wiele lat modeli płyty do badań dynamicznych LFG-SD, najnowszą gamę LFG Pro. Charakteryzują się one dużym iluminowanym wyświetlaczem z wyświetlaniem krzywych osiadania, pamięcią 1000 cykli pomiarowych wraz z możliwością transferu danych poprzez złącze USB. Czytaj więcej.


OFERTA SPECJALNA

Tylko teraz możliwość nabycia wyciągów dźwigniowych kulowych do sond dynamicznych z 15% rabatem. Zapraszamy do zapoznania się z kartą katalogową. Czytaj więcej.


ŚWIDER SPIRALNY (ŚLIMAKOWY) Z PRZELOTEM

Świder z przelotem fi 135mm służy do wykonywania wierceń na sucho w celu montażu piezometrów lub ciągłego pobierania prób. Czytaj więcej.


BEZPŁATNY WYDRUK KRZYWYCH OSIADANIA

Dla wszystkich lekkich płyt dynamicznych z drukarką i/lub z oprogramowaniem do komputera PC dodano w cenie wyrobu opcję drukowania krzywych osiadania. Czytaj więcej.


BEZPROBLEMOWA LOKALIZACJA BADANIA

Do każdej lekkiej płyty dynamicznej HMP LFG (również do wcześniej zakupionych urządzeń) istnieje aktualnie możliwość dokupienia zintegrowanego odbiornika GPS (jest on mały, łatwy w użyciu oraz uniwersalny w zastosowaniu). Szybka lokalizacja, dokładny pomiar, profesjonalne raporty to tylko część zalet tego zestawu. Czytaj więcej.


2 LATA GWARANCJI W STANDARDZIE

Urządzenia HMP LFG (płyta dynamiczna lub statyczna) znajdują się w ciągłym użyciu na terenie całej Polski i w 70 innych państwach. Wielu klientów doceniło ich jakość. Aby potwierdzić niezawodność tych urządzeń teraz obowiązuje na nie 2 lata gwarancji producenta.


ULTRALEKKI ZESTAW DO WIERCEŃ RĘCZNYCH

Zastąpienie żerdzi stalowych żerdziami aluminiowymi pozwoliło na znaczne obniżenie masy. Dzięki temu przenoszenie zestawu jest znacznie łatwiejsze i nie wymaga dużego wysiłku. Czytaj więcej.


Strona główna | Nowości | Wydarzenia | O firmie | Oferta | Kontakt |